SEVGİLİLER GÜNÜ COŞKUSU

Sevgililer Günü planların hazır mı?

Yazan: Nilhan Gençoglu


Sevgililer Günü geldi çattı! Dünyanın dört bir yanında herkesin içi heyecanla dolup taşıyor, sokaklar ışıl ışıl parlıyor ve hediye alışverişi heyecanı herkesi sarmış durumda.

Peki, nereden çıktı bu Sevgililer Günü?

14. yüzyılda Avrupa'da başlayan Sevgililer Günü, ilk olarak kuşların eş bulma zamanından yola çıkan bir fikir. Sonradan aşk ve romantizmin sembolü haline gelen bu gün, o zamandan beridir her sene çiftlerin sevgilerini tazeledikleri bir gün olarak kutlanıyor.

Sevgililer Günü'nün coşkusuna kapılmak mı yoksa kapılmamak mı? Tarafını seç!

Sevgilin olsun veya olmasın, bu sevgi dolu günü çeşitli şekillerde kutlayabilirsin. Biz, bu özel günü üç farklı perspektifle ele aldık ve senin için ilham verici kombinler hazırladık.


1- Özel günlerde master yapmış çiftler için kombinler: 

Bugünü iple çeken ve her detayı önceden planlayan çiftler için özel olarak tasarlanmış bu kombin, romantik ve keyifli bir akşam geçirmek isteyenlere ilham olacak!


2- Sevgililer gününü çok takmayan ama yokmuş gibi de yapamayanların kombini:

Sevgililer Günü'nü dışarıda kutlamak yerine, evde tatlı bir film veya dizi eşliğinde geçirmek de harika bir seçenek. Sevgilinle birlikte yemek yapabilir veya sıcacık bir battaniye altında atıştırmalıklar eşliğinde keyifli bir zaman geçirebilirsiniz.


3- Sevgilisi, kendi olanlar için bana her gün bayram kombini:

Sevgililer Günü'nü yalnızca sevgili ile kutlamak zorunda hissetmene gerek yok. Bu özel gün, kendine olan sevgini pekiştirmek ve kendini şımartmak için harika bir fırsat olabilir. Kendine güzel bir kahvaltı hazırlayabilir, kendini iyi hissettiğin bir ev kombini giyebilir, cildine iyi bakabilir, en sevdiğin filmi izlerken veya kitabını okurken sıcacık battaniyene sarılabilirsin. Veya kendini güzel bir yemeğe çıkarabilir, kendinle baş başa keyifli bir akşam geçirebilirsin!
Bize kendinden bahset, tam sana göre bir kombin gönderelim