KOMBİNLERE SONBAHAR DOKUNUŞU

Bi Kutu Kombin stilistlerinden ilham verici sonbahar kombinleri...

Yazan: Ayten Türk


Havaların artık yavaş yavaş soğumaya başladığını hissediyoruz. Doğanın tonlarının canlı yeşillerinden ve çiçeklerinin pembesinden; kurumuş yaprakların sarısına ve kahverengisine bıraktığını görüyoruz. Bu mevsimle birlikte belki dolabımız için en heyecanlı zamanlara giriyoruz! Kış kombinleri gibi kat kat, yaz gibi tek bir parça yerine çok daha çeşitli seçeneklerimizin olduğu bahar aylarındayız. Yazın etkisinden çıkamadıysan ya da dolabın sonbahara hazır değilse hiç endişelenme, Bi Kutu Kombin stilistleri sana yardım etmek için burada! Hemen stil testini doldur, tam sana göre sonbahar kombinin kapına gelsin. 


Hadi gelin birlikte stilistlerimizin hazırladığı bu sonbahar kombinlerine göz atalım!


1- SONBAHAR DEMEK TRENÇKOT MEVSİMİ DEMEK

Sıcak ve soğuk havaların gidip geldiği bu mevsimde belki de sonbaharın en önemli kurtarıcılarından biri trençkotlar. Zamansız olmasının yanı sıra, istediğin kombine göre daha şık veya spor hale kolayca gelebilecek bir parça. Bu kombin klasik bir örnek olabilir.


2-İÇİNE HAFİF KALIN BİR KAZAKLA KOT CEKETLERİ KULLANMAYA DEVAM

Zamansız parça demişken kot ceketlere değinmemek de olmaz. Özellikle bahar ayları için stilislerimizin en sevdiği parçalardan bir tanesi. Havanın serinliğine adapte olmak için ince bir kazakla giymek neden olmasın?


3-YAZLIK ELBİSELERİN ÜZERİNE KALIN KAZAKLAR VE BOTLAR

‘Ben tiril tiril yaz elbiselerimden ayrılmak istemiyorum’ diyorsan hiç üzülme senin için de bir önerimiz var: Yazlık elbiseleri ve kışlık kalın kazaklarını birleştirebilirsin. Üstelik altına bir botla ayrı bir soluk getirebilirsin!


4- BEYAZ GÖMLEKLERİ HIRKALARLA KOMBİNLEMEK

Çoğumuzun dolabında bulunan klasik parça beyaz gömlekten de bahsetmemek olmaz. Kendisini sonbahara adapte etmek için birçok alternatif var. Hırkalar ve kazaklar beyaz gömleklerle çok yakışabilir. Sonbahar renklerine uygun bu kombin belki sana biraz ilham verebilir!


Kapak Fotoğrafı Kaynak: Forbes

Bize kendinden bahset, tam sana göre bir kombin gönderelim