BEYAZ CROP-TOP KULLANMANIN 5 YOLU

Hem yazın hem kışın her türlü tarza adapte edilebilen beyaz crop-toplar kapsül dolabımızın vazgeçilmezi haline geldiler. Peki bu parçayı nasıl bambaşka tarzlarda kombinleyebiliriz, gelin birlikte bakalım!

Yazan: Arya Savaş


Yeri geldiğinde bol kot pantolonlar ile salaş, yeri geldiğinde siyah bir mini eteğin üstünde dikkat çekici bir tarz yaratabilen beyaz crop-topların dolabımızda en çok kullandığımız parçalardan biri olduğu aşikar. Kot ceket, siyah kumaş pantolon gibi zamansız parçaların arasına katıldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Beyaz crop-top ile nasıl farklı stiller yaratabilirsiniz? Bi Kutu Kombin stilistleri sizin için kombinlerinizi hazırladı bile :)


1. Crop-Top ve Kargo Pantolon İkilisi ile Nostalji

Kargo pantolonlar bu sezonun kuşkusuz en trend parçalarından. Bu parçayı stilinize adapte etmenin en kolay yolu beyaz bir crop-top ile kombinlemek! Aksesuar seçiminde Y2K trendinin uzantılarından devam etmek isterseniz bir baguette çanta, veya Matrix ile ünlenen dikdörtgen çerçeve gözlükleri tercih edebilirsiniz.


2. Çiçekli Etekler ile Romantik Bir Görüntü

Genelde spor bir duruşu olan beyaz crop-top ile daha feminen bir görüntü yakalamak için çiçek desenli etekleri tercih edebilirsiniz. Kombin yaparken hareketli parçaları dengelemeye de birebir bir basic parça!


3. Yazın Vazgeçilmezi Beyaz Crop-Top ve Kot Şort ile Rahatlık

Yaz denince ilk akla gelen ikili: Kot şort ve beyaz crop-top! Bu ikiliyi ister içinize bir bikini giyerek parmak arası terliklerinizle plaj stiline, ister omzunuza bir kazak atarak spor ayakkabılarınız ile şehire adapte edebilirsiniz.


4. Blazer Kombinlerinin Modern Hali

Resmiyetin sembolu takım elbiseler ile sportif bir ofis stili yaratmak mı istiyorsunuz? Kombininizi gömlek ile tamamlamak yerine beyaz bir crop-top ile tamamlamayı denediniz mi? Kumaş pantolon ve blazer ile kurumsal hayata katılırken; crop-top ile kombininizi sokak stiline adapte ederek havalı bir görüntü yakalayabilirsiniz.


5. Kot Pantolonlar ile Sınırsız Kombin

Kapsül dolabınızın yıldız ikilisi: Kot pantolon ve crop-top! İster metalik bir bot ve bol bir gömlekle trend, ister kroşe bir hırka ve püsküllü çanta ile bohem tarzda bir stil oluşturabilirsiniz. Sadece dış-giyim ve aksesuar değiştirerek bu ikili ile kombin seçenekleriniz gerçekten sınırsız! 


Kapak Fotoğrafı Kaynak: Elsa Hosk

Bize kendinden bahset, tam sana göre bir kombin gönderelim