SOKAKLARI PODYUMA ÇEVİRMEYE HAZIR MISIN?

Karşında yeni konsept kutumuz: Sokak Stili!

Yazan: Arya Savaş


Bi Kutu Kombin’de birbirinden farklı konsept kutuları olduğunu biliyor muydun?

Detaylı stil testini tamamladığında seni bekleyen son aşama: “Kombinin modunu seç!” oluyor. Peki “Sokak Stili” modunu seçtiğinde ne beklemelisin? 

Sokak stili; temelinde rahatlığın, yaratıcılığın ve spor şıklığın yattığı bir giyim tarzıdır. Ünlü moda şehirlerinden olan New York ile bütünleşen caz ve hip-hop kültüründen ilham alır. Spor dolabınızdaki bol kesimli ve esnek parçalar ile, kapsül dolabınızdaki günlük parçaların bir araya gelmesi ile oluşur. Sokak stili giyimini dolabınızda; ‘‘rahat’’, ‘‘eğlenceli’’ ve ‘‘kolay kombinlenebilir’’ dediğiniz parçaları bir araya getirerek kendi tarzınıza adapte edebilir ve sokağın atmosferini kombinlerinize taşıyabilirsiniz. 

Sokak stili kutusu, içinde kendinizi rahat hissedebileceğiniz ve dolabınızdaki diğer parçalarla da kolayca kombinleyebileceğiniz parçalardan oluşur. Grafik desenler; salaş kesimli, daha asi ve pratik parçalar ile kapsül veya kampüs kutularından kendini ayırır. Spor kutusuna kıyasla ise günlük aktivitelerine daha uygun ve şık parçalardan oluşur. Kargo pantolonlar, kep şapkalar, tişörtler ve kapüşonlu üstler gibi parçalar kutunun yıldızları diyebiliriz. 

Sokağın ruhunu dolabına taşımak istiyorsan bu kutu #tamsanagöre!


Bella Hadid, Elsa Hosk, Gigi Hadid


Bize kendinden bahset, tam sana göre bir kombin gönderelim