OKULA HAZIRLANMANIN EN EĞLENCELİ HALİ: KAMPÜS KUTUSU

Bi Kutu Kombin’de birbirinden farklı konsept kutuları olduğunu biliyor muydun?

Yazan: Arya Savaş


Okullar açıldı, kampüslere geri dönüşler yapıldı. Sen de her akşam yarın okula ne giysem diyenlerden misin? Yoksa sabah alarmını üç kere erteledikten sonra koltuğun üzerindeki kıyafet yığınından ne bulursan giyip çıkanlardan mısın? Okul koridorları en trend parçalarla koridorları adeta podyuma çevirenlerden, rahatına düşkünlüğünden her sabah aynı siyah taytı geçirip gelenlere kadar yüzlerce stil ile dolu. 

Stilistlerimiz senin için kampüslerde sıkça rastladığımız farklı stilleri bir araya topladı. Kendini hangisine daha yakın hissediyorsun?
Detaylı stil testini tamamladığında seni bekleyen son aşama: “Kombinin modunu seç!” oluyor.

 Ve farklı konsept kutularımızın son üyesi: Kampüs kutusu!

Herkesin farklı tercihleri olsa da, daha gün aymamış iken kombin hazırlamak hepimizin ortak derdi. İşte Bi Kutu Kombin kombinin her moda, her tarza ve her bedene eşlik etmek için burada! Tek yapman gereken stil testini doldurmak ve stilistinin sana özel hazırladığı kombininin kapına gelmesini beklemek!

Peki “Kampüs” modunu seçtiğinde ne beklemelisin? 

Kutunun içinden çıkacak parçalar nasıl bir tarzın ve ihtiyaçların olduğuna göre değişebilir. Stil testinin sonunda bize not bırakman yeterli! Hangi derse gideceğinden, en sevdiğin parçalara kadar veya stil ikonundan, beğendiğin dizi stylinglerine kadar her detayı anlatabilirsin. Bir sunumun varsa ve daha resmi bir kombine ihtiyaç duyuyorsan kutundan bir blazer ve ekose etek çıkabilir. Veya uzun bir okul gününde seni rahat hissettirecek parçalara ihtiyacın varsa bol bir tişört ve yumuşacık bir kapüşonlu kazak birebir. 

 Okulun en tarz ismi olmaya hazırsan bu kutu #tamsanagöre!


Bize kendinden bahset, tam sana göre bir kombin gönderelim